Jste příbuzný nebo blízký přítel budoucích rodičů a přemýšlíte jaký originální dárek jim věnovat k narození miminka? Newborn fotografie lze pořizovat pouhých prvních 14 dnů od narození přitom čerstvě narozené děťátko za první měsíc vyroste až o 4 centimetry a přibere na váze téměř o kilogram. Jen sotva si rodiče při všem tom shonu vybaví, jak jejich zlatíčko vypadalo, když jej v autosedačce prvně přenesli přes práh domova a jak snadno se jim schovalo v dlaních, když jej prvně nesli do postýlky.

Poukaz lze vystavit na libovolnou částku, od několika stokorun ve formě slevy až na plnou úhradu Newborn focení. Na zadní stranu navíc můžete vepsat své věnování. Poukaz je platný rok od vystavení (což je dostatečná doba na uplatnění) a uhradit jej lze platbou předem na účet nebo si jej nechat zaslat na dobírku. Při zakoupení poukazu v plné výši ceny focení a platbě předem na účet je poštovné zdarma.

Pokud máte o poukaz zájem nebo jen potřebujete další informace, vyplňte prosím kontaktní formulář níže a já se brzy ozvu, abychom mohli vše potřebné doladit 🙂